Develstein College en Onderwijsgroep OZHW sluiten intentieovereenkomst

Voortgezet Onderwijs

Loket Zwijndrechtse Waard wordt bestuurd door twee besturen: SCVOZ (Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zwijndrechtse Waard (waarvan het Develstein College ook onderdeel uitmaakt) en Onderwijsgroep OZHW. Deze samenwerking heeft ervoor gezorgd, dat de leerlingen kunnen kiezen uit een breed aanbod aan beroepsgerichte opleidingen.

Op dit moment worden de mogelijkheden onderzocht om volledig onder het bestuur van OZHW te vallen. Dat Loket door twee besturen bestuurd wordt, merkt een leerling in de praktijk niet. Op de achtergrond moeten echter wel veel praktische zaken geregeld worden om dat voor elkaar te krijgen.

Dit initiatief is bedoeld om ons onderwijs nog verder te verbeteren en de leeromgeving van onze leerlingen nog verder te optimaliseren. Het huidige onderwijsaanbod blijft ongewijzigd. We verwachten begin volgend schooljaar meer duidelijkheid te kunnen geven. Samen werken we aan een betere toekomst voor onze leerlingen.

SideMenu